Fiziksel Arşiv Programı

Fiziksel Arşiv Programı

Fiziksel Arşiv Programı ARC, hem büyük hem orta/küçük ölçekte arşivleme uygulamalarına uygun olarak en yeni teknolojileri kullanarak geliştirilmiş bir yazılımdır. Yüksek kapasiteli, veri akışı sürekli ve fazla olan uygulamalarda, aynı anda birçok kullanıcı tarafından günlük yüz binlerce kaydı sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir..

Aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilmektedir. Sisteme kayıtlı olan kullanıcılar, gerekli bilgilerle sisteme giriş yaptıktan sonra yetkileri dahilinde bölüm ekranları kullanabilmektedır.

Özelliklerden Bazıları :
  • Müşteri Kayıt İşlemleri: Fiziksel arşiv hizmeti veren firmalar için hizmet verdikleri firma bazında kayıtların oluşturulması, kullanıcı bazında ayrıştırılması/yetkilendirilmesi, yine benzer şekilde firma bazında raporlanmasını içerir. İster manüel olarak, ister barkod okuyucu veya mobil telefon ile okunarak girişler yapılabilmektedir.
  • Kutu ve İçerik Giriş İşlemleri: Kutu ve içerik girişleri isim veya barkod numarası dışında daha detaylı bilgileri de içerebilecek şekilde sisteme girilebilmektedir. Doküman- Dosya- Klasör - Kutu ve benzer istenilen detayda kayıtlar gerçekleştirilebilmektedir. Tüm içerikler yine detaylı lokasyon bilgileri ile eşleştirilebilmektedir.
  • Kutu ve İçerik hareketleri: Sistemde kayıtlı olan verilerin hareketlerinin takip ve kontrol edildiği bölümdür. Geçmişe yönelik evrakların tüm detaylı bilgi ile logları tutulabilmektedir.
  • Arama ve Raporlama: ARC programıyla yapılan tüm işlemlerin raporlarının hazırlanıp , belirli formatlarda (Word , Excel, PDF) görüntülenmesinin,analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan bölümdür.
  • Kutu ve İçerik Talep Karşılama : İlgili evrak/kutunun raftan indirilmesi/arşivden çıkartılması gibi talepler sistem üzerinden yapılabilmektedir. Talebi ileten ve karşılayan kişi, tarih, neden vb. detaylı bilgiler raporlanabilmektedir. Toplu talepler excel formatında yüklenerek herhangi bir işlem yapılmadan sistem tarafından otomatik bir şekilde girişleri yapılabilmektedir. Çıkartılan evrak/dosya/kutu barkod okuyucu veya mobil telefon ile okutularak otomatik bir şekilde çıkışı yapılabilmektedir. Kişi bazında SLA takipleri gerçekleştirebilmektedir.
  • Barkod Oluşturma: İstenildiği formatta barkod bilgileri tanımlanarak otomatik bir şekilde tekli veya toplu barkodlar oluşturulabilmektedir, çıktıları alınabilmektedir.
  • Arama ve Raporlama: Fiziksel Arşiv Programı üzerinde yapılan tüm işlemlerin logları tutulabilmektedir, deponun doluluk oranı, departman/kullanıcı bazında performans, giriş/çıkış/hareket ve benzeri tüm detaylı raporlar Word, Excel, PDF gibi formatlarda da çıkartılabilmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin: feedus@daprom.com veya 0212 670 18 19